Kantor Bitcoin bez rejestracji

Zastanawiasz się jak zainwestować w Bitcoin lub inną krytpowalutę bez zakładania konta na giełdzie? Nic prostszego! Z pomocą przychodzi kantor Bitcoin bez rejestracji! Jednym z najlepszych kantorów Bitcoin jest obecnie BitCantor!

BitCantor to kantor Bitcoin, Litecoin oraz Ethereum. Jest to najlepszy kantor Bitcoin bez rejestracji, w którym możesz zakupić kryptowaluty natychmiastowo. Jeśli jednak zdecydujesz się na zarejestrowanie, otrzymujesz jeszcze lepsze kursy wymiany kryptowalut!

Zasada jego działania jest niezwykle prosta. Na początek musisz określić Bitcoinów chcesz zakupić. Następnie wybierasz sposób zapłaty w złotówkach. Do wyboru masz opcję zwykłego przelewu bankowego (Elixir), ekspresowego przelewu lub Błyskawicznego zasilenia w jednej z placówek Poczty Polskiej.

Po zrealizowaniu przelewu czekasz na zaksięgowanie wpłaty. Gdy zostanie to dokonane, wówczas dokonywany jest natychmiastowy transfer Bitcoina! Gdy zastanawiałeś się jak inwestować w Bitcoina, zapewne nie sądziłeś, że może to być takie proste!

Kantor Bitcoin bez rejestracji oferuje również możliwość sprzedaży Bitcoina. Na początek musisz podać ile BTC chcesz sprzedać. Następnie analogiczny do zakupu musisz wybrać sposób wypłaty. Tutaj również masz kilka opcji – przelew zwykły na konto, przelew ekspresowy oraz wypłatę za pomocą bankomatu Euronet! Kolejnym krokiem jest wysłanie Bitcoinów, które chcesz sprzedać. Po zatwierdzeniu transakcji następuje natychmiastowy przelew i możesz się cieszyć z zarobionych pieniędzy – teraz już wiesz jak inwestować w Bitcoin szybko i przyjemnie!

Komentarze są wyłączone.