Jak zamienić Bitcoin na gotówkę?

Zainwestowałeś w Bitcoiny i zarobiłeś na nich pierwsze pieniądze. Zapewne zastanawiasz jak możesz zamienić Bitcoin na gotówkę. Nie ma nic prostszego!

Pierwszą opcją jest wypłata Bitcoina na konto bankowe. W kilka sekund możesz zlecić wypłatę swoich Bitcoinów na konto w dowolnym banku. Na giełdzie BitBay zrobisz to dosłownie kilkoma kliknięciami. Na początek musisz wybrać ile Bitcoinów chcesz zamienić na gotówkę. Najlepiej użyć do tego opcji „Szybka transakcja”. Twoje Bitcoiny są natychmiast transferowane na złotówki. Kolejnym krokiem,aby zamienić Bitcoin na gotówkę jest wejście do działu „Wypłata” w sekcji Dashboard. Tam wybierasz formę wypłaty „Przelew zwykły” i uzupełniasz podstawowe dane: kwotę wypłaty, numer konta bankowego oraz imię i nazwisko odbiorcy. I to wszystko! Wypłata Bitcoina na konto bankowe jest niezwykle prosta i szybka.

Drugą bardzo atrakcyjną opcją jest wypłata Bitcoina w bankomacie. Po wybraniu tej opcji wybierasz jedną z dostępnych kwot wypłaty i wpisujesz swój numer telefonu komórkowego. W ciągu pół godziny otrzymasz email z PINem oraz SMS ze specjalnym kodem, dzięki którym wypłata Bitcoina w bankomacie będzie możliwa przez kolejne 48 godzin. W tym celu musisz się udać do bankomatu Euronet. Wybierasz w nim opcję „wypłata bez karty”, następnie „SkyCash” i na koniec wybieramy „Wypłata gotówki”. Zostaniesz poproszony o wpisanie kodu z SMSa, kwoty wypłaty oraz PINu otrzymanego emailem. W ten oto prosty sposób wypłata Bitcoina w bankomacie staje się faktem!

Jak widzisz, bardzo łatwo jest zamienić Bitcoin na gotówkę – czy to w bankomacie, czy też nie wychodząc w ogóle z domu i zlecając wypłatę na nasze konto bankowe.

Komentarze są wyłączone.