Jak inwestować w Bitcoin

Od pewnego czasu świat ogarnęła bitcoinowa gorączka. I słusznie. Jest to obecnie rewelacyjny sposób zarabiania pieniędzy. Jeśli zastanawiasz się jak inwestować w Bitcoin, to świetnie trafiłeś. Pokażemy Tobie jak zarabiać na Bitcoinie w sposób bezpieczny i łatwy.

Kwestię tego, jak inwestować w Bitcoin należy rozpocząć od założenia konta na giełdzie Bitcoin. Jedną z nich jest BitBay – tutaj znajdziesz dokładną instrukcję jak to zrobić krok po kroku.

Po założeniu konta należy pomyśleć o strategii i o najlepszym dla nas sposobie jak zarabiać na Bitcoinie. Przedstawimy dwie podstawowe strategie, zależne od ilości czasu jaki posiadacie.

Po pierwsze można czekać na większe spadki kursu Bitcoina i wówczas go zakupić. Następnie czekamy spokojnie na kolejny solidny wzrost kursu, podczas którego sprzedajemy nasze Bitcoiny, osiągając zyski rzadziej, ale za to większe.

Jeśli zaś mamy czas, aby na bieżąco śledzić jego kurs, to wówczas możemy bazować na krótszych transakcjach. Kupujemy Bitcoin przy mniejszych spadkach i śledząc na bieżąco jego kurs, sprzedajemy przy osiągnięciu nawet mniejszych zysków. Następnie po dość krótkim czasie, przy kolejnej zmianie kursu na niższy ponownie zasilamy nasz portfel Bitcoin i czekamy na kolejny wzrost.

Wybór tego, jak zarabiać na Bitcoinie zależy od Ciebie i Twoich możliwości czasowych. Jeśli posiadasz dużo czasu, wybór jak zainwestować w Bitcoin jest prosty, jednak wymaga ciągłego śledzenia kursów. Na początek warto przeanalizować ostatnie wahania kursów, aby zorientować się kiedy je kupić. Nieraz wystarczy poczekać dosłownie kilka godzin, aby kupić go sporo taniej i tak samo przy sprzedaży – poczekanie ciut dłużej z transakcją może dać nam spore zyski.

Komentarze są wyłączone.