Co to jest Binance

Binance to giełda rodem z Chin, oferująca handel kryptowalutami. Binance jest jedną z największych kryptogiełd. Pomimo iż działa dopiero od września 2017 roku, to cieszy się przeogromnym zaufaniem użytkowników.

Twórcy Binance postawili sobie bardzo ambitne cele już od samego początku istnienia giełdy – od startu miała ona obsługiwać aż 1,4 miliona transakcji na sekundę! To właśnie dzięki temu w tak szybkim tempie Binance został jedną z największych kryptowalutowych giełd.

Binance jest bardzo przyjazna dla użytkowników. Oferuje nawet dwa rodzaje wyglądu panelu tradingowego – podstawowy i zaawansowany, zaś cała platforma działa niezwykle płynnie. Do dyspozycji użytkowników jest także aplikacja mobilna. Obydwa są dostępne w wielu językach.

Niezwykle ważną zaletą Binance są niskie prowizje – wynoszą one tylko 0,1%, co stanowi bardzo korzystną ofertę na tle konkurencji.

Gorąco zachęcamy do korzystania z Binance – jest to giełda bezpieczna, przyjazna użytkownikowi, łatwa w obsłudze, a do tego wszystkiego ma jedne z najniższych na rynku opłat!

Komentarze są wyłączone.