Bitcoin za gotówkę

Zakup Bitcoina jest niezwykle prosty. Giełda BitBay oferuje opcje bardzo łatwych wpłat gotówki. Jedyne, co musisz zrobić, to pójść na pocztę lub do sklepu Żabka i FreshMarket i będziesz mógł kupić Bitcoin za gotówkę! Bez problemu możesz je też zakupić robiąc przelew za pomocą bankowości internetowej.

Bitcoin za gotówkę – brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Już dzisiaj możesz kupić Bitcoin w Żabce. Poniżej znajdziesz instrukcję jak tego dokonać. Opiszemy także jak kupić Bitcoin na poczcie.

Po zweryfikowaniu konta na giełdzie BitBay będziesz miał do dyspozycji kilka opcji wpłaty złotówek. Jeśli chcesz kupić Bitcoin na poczcie, to musisz wybrać opcję Poczty Polskiej. Wpisujesz kwotę w specjalnym okienku, klikasz „Wpłać”, a następnie automatycznie generuje się druk wpłaty. Jedyne co musisz zrobić, to wydrukować go i dokonać wpłaty w jakiejkolwiek placówce Poczty Polskiej. To tylko jeden z dostępnych sposobów, aby kupić Bitcoin za gotówkę.

Drugim sposobem jest opcja „Żabka”. Idąc do sklepu po jedzenie, możesz także kupić swój pierwszy Bitcoin w Żabce. Działa ona bardzo podobnie – jedyne co musisz zrobić, aby kupić swój Bitcoin za gotówkę, to wpisać kwotę, jaką chcesz wpłacić. I ponownie po kliknięciu opcji „Wpłać” wygeneruje się specjalny kupon, z którym powinieneś się udać do najbliższego sklepu Żabka lub FreshMarket i podając go w kasie wpłacasz gotówkę na swoje konto BitBay.

Obydwie drogi zakupu Bitcoina za gotówkę są niezwykle proste i dostępne dla każdego. Wymienione sklepy czy też placówki pocztowe są dostępne w niemal każdym mieście, a dokonanie transakcji zajmuje chwilę.

Po dokonaniu wpłaty, pieniądze szybko pojawią się na Twoim koncie BitBay i w tym momencie możesz już kupić swój pierwszy Bitcoin za gotówkę i zacząć zarabiać na inwestycjach w kryptowaluty!

Komentarze są wyłączone.