BitBay – polska giełda Bitcoin

Najlepszą giełdą Bitcoin do inwestowania w kryptowaluty jest zdecydowanie BitBay. Platforma ta jest idealna dla osób, którym zależy na dokonywaniu bardzo szybkich transakcji.

Co ważne, BitBay to nie tylko giełda Bitcoinowa, ponieważ obsługują kilka innych kryptowalut. Na koncie BitBay możemy handlować następującymi kryptowalutami: Bitcoin, Ethereum, Lisk, GameCredits, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Litecoin, Dash.

Najnowsza platforma BitBay w wersji 3.0 posiada niesłychanie przystępny interfejs w języku polskim. Dzięki niemu BitBay jest bardzo intuicyjny i nadaje się idealnie zarówno dla początkujących traderów, jak i tych zaawansowanych.

Mamy do dyspozycji kilka możliwości wpłat i wypłat. Wpłacać gotówkę można za pomocą przelewu internetowego z konta bankowego, a także w placówkach Poczty Polskiej oraz sklepach Żabka i FreshMarket!

Jeśli chodzi o wypłaty, to odbywają się one bardzo szybko i mamy również do wyboru dwie opcje – wypłata na konto bankowe oraz wypłata w bankomacie, do której nie potrzebujemy karty!

Poniżej prezentujemy poradnik, z którego dowiesz się jak krok po kroku założyć tam konto, zweryfikować je oraz zacząć zarabiać dzięki inwestycjom w kryptowaluty!

ZAKŁADANIE KONTA

 1. Aby założyć konto wejdź na stronę BitBay i kliknij w opcję „Zarejestruj się”
 2. Następnie podaj swój adres e-mail, zaznacz obydwie zgody oraz kliknij w przycisk „Zarejestruj się”
  3. W tym momencie pojawi się komunikat o utworzeniu konta oraz wysłaniu wiadomości z linkiem aktywacyjnym.
  4. Przejdź do swojego konta e-mail, otwórz wiadomość od BitBay oraz kliknij w przycisk „Aktywuj konto”
  5. Po aktywacji konta należy utworzyć hasło oraz kod bezpieczeństwa:
  Teraz możesz się już logować na swoje konto oraz przejść do kolejnego etapu, jakim jest weryfikacja.

 

WERYFIKACJA KONTA

 1. Na początek musimy wybrać typ konta – prywatne czy firmowe
  2. Następnie musimy uzupełnić swoje dane adresowe:
  3. Kolejnym krokiem jest wpisanie danych swojego dowodu osobistego – numer, data wydania i ważności, data urodzenia oraz numer telefonu (jeśli podajesz numer telefonu komórkowego z Polski, powinien on zaczynać się od +48 i następnie Twój numer):
  4. Następnie w ramach potwierdzenia adresu musimy załączyć rachunek, umowę lub pismo urzędowe na nasze dane, wystawione w ciągu ostatnich 6 miesięcy, klikając w przycisk „Wybierz plik”:
  5. Ostatnim krokiem jest załączenie skanu lub zdjęć dwóch stron swojego dowodu osobistego:
  GRATULACJE! Twój proces weryfikacji dobiegł końca!W ciągu około 24 godzin dokumenty zostaną zweryfikowane, otrzymasz powiadomienie mailowe, a Ty możesz zacząć zarabiać na kryptowalutach!

Komentarze są wyłączone.